Parenteel van Gauke Wijtzes de Vries

1 Gauke Wijtzes de Vries, zoon van Wytze Gaukes en Aelke Egberts. Hij is gedoopt op 06-09-1750 in Lippenhuizen, Opsterland. Gauke is overleden op 21-01-1808 in Smilde, 57 jaar oud. Gauke trouwde, 30 jaar oud, op 04-02-1781 in Beilen met Antje (Antien) Ruurds (Reurds), 25 jaar oud. Antje is geboren op 19-02-1755 in Lippenhuizen, Opsterland. Zij is gedoopt op 13-03-1755 in Lippenhuizen, Opsterland. Antje is overleden op 20-08-1823 in Smilde, 68 jaar oud.

Kind van Gauke en Antje:
1 Sieger Gauwkes de Vries, geboren op 28-09-1796 in Smilde. Volgt 1.1.

1.1 Sieger Gauwkes de Vries is geboren op 28-09-1796 in Smilde, zoon van Gauke Wijtzes de Vries en Antje (Antien) Ruurds (Reurds). Sieger is overleden op 08-10-1874 in Slood (Hoogeveen), 78 jaar oud. Sieger trouwde, 22 jaar oud, op 31-10-1818 in Hoogeveen met Grietje Klaas Gort, 20 jaar oud. Grietje is geboren op 07-10-1798 in Hoogeveen, dochter van Klaas Derks Gort en Annichje Hendriks (Annechien) Keijzer. Grietje is overleden op 26-02-1851 in Sloot (Hoogeveen), 52 jaar oud.

Kinderen van Sieger en Grietje:
1 Antien de Vries, geboren op 08-08-1819 in Westerbork. Volgt 1.1.1.
2 Annigje de Vries, geboren op 01-12-1821 in Westerbork. Volgt 1.1.2.
3 Gauke de Vries, geboren op 08-09-1823 in Westerbork. Gauke is overleden op 16-07-1856 in Slood (Hoogeveen), 32 jaar oud.
4 Klaasje de Vries, geboren op 01-11-1825 in Westerbork. Volgt 1.1.3.
5 Aaltje de Vries, geboren op 02-01-1828 in Westerbork. Volgt 1.1.4.
6 Klaas de de Vries, geboren op 16-11-1829 in Westerbork. Volgt 1.1.5.
7 Hendrikje de Vries, geboren op 01-05-1832 in Hoogeveen. Hendrikje is overleden op 22-04-1852 in Sloot (Hoogeveen), 19 jaar oud.
8 Wijtse de Vries, geboren op 29-09-1835 in Hoogeveen. Volgt 1.1.6.
9 Roelofje de Vries, geboren op 27-11-1838 in Hoogeveen. Volgt 1.1.7.
10 Grietje de Vries, geboren op 21-06-1841 in Hoogeveen. Grietje is overleden op 22-06-1841 in Slood (Hoogeveen), 1 dag oud.
11 Siger de Vries, geboren op 21-06-1841 in Hoogeveen. Siger is overleden op 23-08-1842 in Sloot (Hoogeveen), 1 jaar oud.

1.1.1 Antien de Vries is geboren op 08-08-1819 in Westerbork, dochter van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Antien is overleden op 11-06-1850 in Haagje (Hoogeveen), 30 jaar oud. Antien begon een relatie, 21 jaar oud, op 05-06-1841 in Hoogeveen met Jan Roelofs Booij, 26 jaar oud. Jan is geboren op 30-03-1815 in Hoogeveen.

1.1.2 Annigje de Vries is geboren op 01-12-1821 in Westerbork, dochter van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Annigje is overleden op 03-01-1886 in Het Schut (Hoogeveen), 64 jaar oud. Annigje trouwde, 23 jaar oud, op 14-06-1845 in Hoogeveen met Harmen Seinen, 24 jaar oud. Harmen is geboren op 04-02-1821 in Hoogeveen.

1.1.3 Klaasje de Vries is geboren op 01-11-1825 in Westerbork, dochter van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Klaasje is overleden op 18-04-1855 in Assendelft, 29 jaar oud. Klaasje trouwde, 22 jaar oud, op 01-04-1848 in Hoogeveen met Arend Jans Seinen, 25 jaar oud. Arend is geboren op 11-03-1823 in Hoogeveen.

1.1.4 Aaltje de Vries is geboren op 02-01-1828 in Westerbork, dochter van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Aaltje is overleden op 15-04-1874 in Slood (Hoogeveen), 46 jaar oud. Aaltje trouwde, 22 jaar oud, op 04-05-1850 in Hoogeveen met Johannes Meinen, 26 jaar oud. Johannes is geboren op 20-01-1824 in Hoogeveen, zoon van Hendrik Meinen en Femmigje Hilberts Wijkman.

1.1.5 Klaas de de Vries is geboren op 16-11-1829 in Westerbork, zoon van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Klaas is overleden op 12-12-1904 in Het Schut (Hoogeveen), 75 jaar oud. Klaas trouwde, 25 jaar oud, op 28-04-1855 in Hoogeveen met Niesje Koster, 24 jaar oud. Niesje is geboren op 17-09-1830 in Hoogeveen, dochter van Roelofje Koster. Niesje is overleden op 25-11-1900 in Hoogeveen (Het Schut), 70 jaar oud.

Kinderen van Klaas en Niesje:
1 Sieger de Vries, geboren op 29-01-1856 in Zuidwolde.
2 Jan de Vries, geboren op 09-12-1857 in Het Haagje (Hoogeveen).
3 Gauke de Vries, geboren op 23-03-1860 in Weide (Zuidwolde).
4 Roelofje de Vries, geboren op 30-07-1862 in Weide (Zuidwolde).
5 Wijtse de Vries, geboren op 11-04-1864 in Nieuwebrug (Zuidwolde). Volgt 1.1.5.1.
6 Sieger de Vries, geboren op 18-12-1866 in Zuidwolde.
7 Klaas de Vries, geboren op 25-04-1870 in Nijstad (Zuidwolde).
8 Roelof de Vries, geboren op 29-10-1872 in Nijstad (Zuidwolde).

1.1.6 Wijtse de Vries is geboren op 29-09-1835 in Hoogeveen, zoon van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Wijtse is overleden op 05-10-1886 in De Huizen (Hoogeveen), 51 jaar oud. Wijtse trouwde, 21 jaar oud, op 12-06-1857 in Smilde met Femmigje Offereins (Offerijns), ongeveer 17 jaar oud. Femmigje is geboren omstreeks 1840 in Smilde.

1.1.7 Roelofje de Vries is geboren op 27-11-1838 in Hoogeveen, dochter van Sieger Gauwkes de Vries en Grietje Klaas Gort. Roelofje is overleden op 27-12-1870 in Hollandscheveld (Hoogeveen), 32 jaar oud. Roelofje trouwde, 21 jaar oud, op 07-04-1860 in Hoogeveen met Jan Ballast, 27 jaar oud. Jan is geboren op 11-11-1832 in Coevorden.

1.1.5.1 Wijtse de Vries is geboren op 11-04-1864 in Nieuwebrug (Zuidwolde), zoon van Klaas de de Vries en Niesje Koster. Wijtse is overleden op 07-05-1917 in Monickendam, 53 jaar oud. Wijtse trouwde, 24 jaar oud, op 07-07-1888 in Hoogeveen met Klaasje Smit, 24 jaar oud. Klaasje is geboren op 24-06-1864 in Haagje (Hoogeveen), dochter van Jan Smit en Anna Snippe. Klaasje is overleden op 29-04-1939 in Termunten, 74 jaar oud.

Kinderen van Wijtse en Klaasje:
1 Niesje de Vries, geboren op 29-10-1889 in Hoogeveen (Schut).
2 Anna de Vries, geboren op 11-12-1891 in Schut (Hoogeveen). Van de geboorte is aangifte gedaan op 12-12-1891.
3 Klaas de Vries, geboren op 26-12-1893 om 09:00 in Amsterdam. Volgt 1.1.5.1.1.
4 Jan de Vries, geboren op 19-04-1895 in Schut (Hoogeveen). Volgt 1.1.5.1.2.
5 Siegers Gouke de Vries, geboren op 06-05-1898 in Rotterdam. Siegers is overleden op 09-03-1899 in Noord (Hoogeveen), 10 maanden oud.
6 Hendrika Alberdina de Vries, geboren op 13-06-1900 in Schut (Hoogeveen).
7 Sieger Gouke de Vries, geboren op 20-06-1902 in Slood (Hoogeveen). Sieger is overleden op 13-08-1903 in Utrecht, 1 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 21-08-1903.
8 Wijtse de Vries, geboren op 16-09-1905 in Gendt. Volgt 1.1.5.1.3.

1.1.5.1.1 Klaas de Vries is geboren op 26-12-1893 om 09:00 in Amsterdam, zoon van Wijtse de Vries en Klaasje Smit. Van de geboorte is aangifte gedaan op 27-12-1893. Klaas is overleden op 20-06-1957 in Wijchen, 63 jaar oud. Hij is begraven te Amsterdam Westerbegraafplaats. Klaas trouwde met Pietje Dijkstra. Pietje is geboren op 15-03-1897 om 08:00 in Stavoren, dochter van Johannes Dijkstra en Antje Kuipers. Van de geboorte is aangifte gedaan op 16-03-1897. Pietje is overleden op 11-03-1980 in Terneuzen, 82 jaar oud. Zij is begraven op 15-03-1980 te Terneuzen Zuiderbegraafplaats. Zij is weduwe van Marten van Hezel (ovl. 1972).

Kinderen van Klaas en Pietje:
1 Antje de Vries, geboren op 26-08-1922 in Zwartsluis. Volgt 1.1.5.1.1.1.
2 Klazina (Siny) de Vries, geboren op 21-02-1924 in Meppel. Volgt 1.1.5.1.1.2.
3 Franciska de Vries, geboren op 24-07-1925 in Zwartsluis. Volgt 1.1.5.1.1.3.
4 Wietse de Vries, geboren op 06-06-1928 in Zwartsluis. Volgt 1.1.5.1.1.4.
5 Johannes (Joop) de Vries, geboren op 28-10-1931 in Amsterdam. Volgt 1.1.5.1.1.5.
6 Pietje de Vries, geboren op 05-02-1933 in Duisburg-Hamborn. Volgt 1.1.5.1.1.6.
7 Carla de Vries, geboren op 19-01-1936 in Rotterdam. Volgt 1.1.5.1.1.7.
8 Niezette Anna (Nies) de Vries, geboren op 13-08-1937 in Roermond. Volgt 1.1.5.1.1.8.
9 Jan de Vries, geboren op 30-07-1941 in Wormerveer. Volgt 1.1.5.1.1.9.

1.1.5.1.2 Jan de Vries is geboren op 19-04-1895 in Schut (Hoogeveen), zoon van Wijtse de Vries en Klaasje Smit. Jan is overleden op 04-07-1984 in Woudsend, 89 jaar oud. Jan trouwde met Jutina J. Meinen. Jutina is geboren op 01-03-1899. Jutina is overleden op 03-09-1989, 90 jaar oud.

1.1.5.1.3 Wijtse de Vries is geboren op 16-09-1905 in Gendt, zoon van Wijtse de Vries en Klaasje Smit. Wijtse is overleden in Alkmaar. Wijtse trouwde, 25 jaar oud, op 10-10-1930 met Antje Douwtje Boontje, 21 jaar oud. Antje is geboren op 19-09-1909 in Alkmaar.

1.1.5.1.1.1 Antje de Vries is geboren op 26-08-1922 in Zwartsluis, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Antje trouwde met Pieter Eerkes. Pieter is geboren op 17-12-1919. Pieter is overleden op 13-12-1990, 70 jaar oud.

Kinderen van Antje en Pieter:
1 Henk Eerkes. Volgt 1.1.5.1.1.1.1.
2 Roel Eerkes. Volgt 1.1.5.1.1.1.2.
3 Klaas Eerkes, geboren op 17-01-1953. Volgt 1.1.5.1.1.1.3.

1.1.5.1.1.2 Klazina (Siny) de Vries is geboren op 21-02-1924 in Meppel, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Siny trouwde met Jan Kleine. Jan is overleden op 11-04-1995 in Zwartsluis. Hij is begraven op 14-04-1995 te Algemene begraafplaats.

Kinderen van Siny en Jan:
1 Evert (Evert) Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.1.
2 Klaas (Klaas) Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.2.
3 Jan Pieter (Jan Pieter) Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.3.
4 Nelly Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.4.
5 Anneke Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.5.
6 Roely Kleine. Volgt 1.1.5.1.1.2.6.

1.1.5.1.1.3 Franciska de Vries is geboren op 24-07-1925 in Zwartsluis, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Franciska trouwde met Hendrik (Henk) Koster.

Kinderen van Franciska en Henk:
1 Petra Koster. Volgt 1.1.5.1.1.3.1.
2 Klaas (Klaas) Koster. Volgt 1.1.5.1.1.3.2.
3 Jan (Jan) Koster. Volgt 1.1.5.1.1.3.3.

1.1.5.1.1.4 Wietse de Vries is geboren op 06-06-1928 in Zwartsluis, zoon van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Wietse is overleden op 29-11-1979 in Rotterdam, 51 jaar oud. Hij is begraven op 04-12-1979 te Rotterdam Zuiderbegraafplaats. Wietse trouwde met Janna Meinen. Janna is geboren op 30-08-1935 in Rotterdam, dochter van Mijne Meinen en Jaapien van der Veen. Zij begon later een relatie in 1995 in Rotterdam met Bart van der Ploeg.

Kinderen van Wietse en Janna:
1 Pia de Vries, geboren op 12-05-1956 in Rotterdam. Volgt 1.1.5.1.1.4.1.
2 Klaas (Klaas) de Vries, geboren op 10-05-1958 in Rotterdam. Volgt 1.1.5.1.1.4.2.
3 Jacoba Meintina (Cora) de Vries, geboren op 06-09-1959. Volgt 1.1.5.1.1.4.3.
4 Janny de Vries, geboren op 25-08-1960 in Rotterdam. Volgt 1.1.5.1.1.4.4.

1.1.5.1.1.5 Johannes (Joop) de Vries is geboren op 28-10-1931 in Amsterdam, zoon van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Joop trouwde met Lilian (Lilly) Pauw. Lilly is geboren op 26-12-1937 in Sas van Gent.

Kinderen van Joop en Lilly:
1 Miriam de Vries. Volgt 1.1.5.1.1.5.1.
2 Johnny Arthur Gabriel de Vries. Volgt 1.1.5.1.1.5.2.

1.1.5.1.1.6 Pietje de Vries is geboren op 05-02-1933 in Duisburg-Hamborn, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Pietje trouwde met Albert Gerrits Scholten.

Kinderen van Pietje en Albert:
1 Elly Scholten. Volgt 1.1.5.1.1.6.1.
2 Peter Scholten. Volgt 1.1.5.1.1.6.2.

1.1.5.1.1.7 Carla de Vries is geboren op 19-01-1936 in Rotterdam, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Carla is overleden op 07-11-2000 in Maastricht, 64 jaar oud. Carla trouwde met Jacobus Stegeman. Jacobus is geboren op 09-12-1934. Jacobus is overleden op 25-10-1991 in Maastricht, 56 jaar oud.

1.1.5.1.1.8 Niezette Anna (Nies) de Vries is geboren op 13-08-1937 in Roermond, dochter van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Nies trouwde, 21 jaar oud, op 31-10-1958 met Leen Polder, 23 jaar oud. Leen is geboren op 17-02-1935, zoon van Teunis Leendert Polder en Maria van īt Hof.

Kinderen van Nies en Leen:
1 Sonja Polder, geboren op 13-05-1959.
2 Anita Polder, geboren op 09-11-1963. Volgt 1.1.5.1.1.8.1.
3 Ronald Polder, geboren op 07-11-1964.

1.1.5.1.1.9 Jan de Vries is geboren op 30-07-1941 in Wormerveer, zoon van Klaas de Vries en Pietje Dijkstra. Jan trouwde met Cornela J.M. van den Broecke.

1.1.5.1.1.1.1 Henk Eerkes, zoon van Pieter Eerkes en Antje de Vries. Henk trouwde op 25-02-1977 in Terneuzen met Anneke Schutte.

1.1.5.1.1.1.2 Roel Eerkes, zoon van Pieter Eerkes en Antje de Vries. Roel trouwde met Elly Stravers.

1.1.5.1.1.1.3 Klaas Eerkes is geboren op 17-01-1953, zoon van Pieter Eerkes en Antje de Vries. Klaas is overleden op 03-10-1998, 45 jaar oud. Klaas trouwde met Ria van Alphen.

1.1.5.1.1.2.1 Evert (Evert) Kleine, zoon van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Evert trouwde met Janny van Urk.

1.1.5.1.1.2.2 Klaas (Klaas) Kleine, zoon van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Klaas trouwde op 04-01-1974 in Terneuzen met Aletta Abrahamse. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 04-01-1974 in Terneuzen.

1.1.5.1.1.2.3 Jan Pieter (Jan Pieter) Kleine, zoon van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Jan Pieter trouwde op 30-09-1983 in Terneuzen met Jolanda de Groot. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 30-09-1983 in Opstandingskerk Terneuzen.

1.1.5.1.1.2.4 Nelly Kleine, dochter van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Nelly trouwde op 01-07-1983 in Rijnsburg met Henk van der Veen. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 01-07-1983 in Gereformeerde kerk Rijnsburg.

1.1.5.1.1.2.5 Anneke Kleine, dochter van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Anneke trouwde op 14-03 (jaar onbekend) in Amersfoort met Vroom Evert.

1.1.5.1.1.2.6 Roely Kleine, dochter van Jan Kleine en Klazina (Siny) de Vries. Roely trouwde met Bart Scholten. Bart is geboren op 04-10-1938 in Herwen en Aerdt. Bart is overleden op 02-11-2007 in Eindhoven, 69 jaar oud.

1.1.5.1.1.3.1 Petra Koster, dochter van Hendrik (Henk) Koster en Franciska de Vries. Petra trouwde op 30-03 (jaar onbekend) in Rotterdam Charlois met Paul Zeedijk.

1.1.5.1.1.3.2 Klaas (Klaas) Koster, zoon van Hendrik (Henk) Koster en Franciska de Vries. Klaas trouwde op 27-05-1977 in Terneuzen met Janny Janse.

1.1.5.1.1.3.3 Jan (Jan) Koster, zoon van Hendrik (Henk) Koster en Franciska de Vries. Jan trouwde op 10-08-1979 in Terneuzen met Geertje (Geertje) Schutte.

1.1.5.1.1.4.1 Pia de Vries is geboren op 12-05-1956 in Rotterdam, dochter van Wietse de Vries en Janna Meinen. Pia trouwde, 18 jaar oud, op 02-08-1974 in Terneuzen met Anthonius Johannes (Antoon) van der Heijden, 22 jaar oud. Antoon is geboren op 05-04-1952 in Boxmeer, zoon van Anthonius Johannes (Antoon) van der Heijden en Christina Maria (Tini) Kersten.

1.1.5.1.1.4.2 Klaas (Klaas) de Vries is geboren op 10-05-1958 in Rotterdam, zoon van Wietse de Vries en Janna Meinen. Klaas trouwde, 29 jaar oud, op 03-07-1987 in Assen met Roelanda (Anna) Kimkes, 19 jaar oud. Anna is geboren op 12-08-1967, dochter van Sebastiaan (Sebastiaan) Kimkes en Juriena (Juriena) Vermaazen.

1.1.5.1.1.4.3 Jacoba Meintina (Cora) de Vries is geboren op 06-09-1959, dochter van Wietse de Vries en Janna Meinen. Cora ging samenwonen, 26 jaar oud, in 1985 in Hoogvliet met Hans ter Horst, 28 jaar oud. Hans is geboren op 28-02-1957 in Hengelo (O), zoon van Dirk Jan Gerrit (Jan) ter Horst en Trijntje Berendina (Trijntje) Gerritsen - Weustink.

1.1.5.1.1.4.4 Janny de Vries is geboren op 25-08-1960 in Rotterdam, dochter van Wietse de Vries en Janna Meinen. Janny trouwde in Rotterdam met Henk (Henk) Mulder. De ontbinding van het huwelijk werd geregistreerd in 1990 in Rotterdam.

1.1.5.1.1.5.1 Miriam de Vries, dochter van Johannes (Joop) de Vries en Lilian (Lilly) Pauw. Miriam trouwde op 22-12-1978 in Terneuzen met Adri van Cadsand.

1.1.5.1.1.5.2 Johnny Arthur Gabriel de Vries, zoon van Johannes (Joop) de Vries en Lilian (Lilly) Pauw. Johnny trouwde op 22-12-1976 in Terneuzen met Wilhelmina Jantina (Wilja) Lammerts. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 22-12-1976 in Grote Kerk, Noordstraat, Terneuzen.

1.1.5.1.1.6.1 Elly Scholten, dochter van Albert Gerrits Scholten en Pietje de Vries. Elly trouwde op 20-06-1980 in Terneuzen met Hilbert Koster. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 20-06-1980 in Opstandingskerk Terneuzen.

1.1.5.1.1.6.2 Peter Scholten, zoon van Albert Gerrits Scholten en Pietje de Vries. Peter trouwde op 30-12-1986 in Terneuzen met Annelies de Kreij. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 30-12-1986 in Terneuzen.

1.1.5.1.1.8.1 Anita Polder is geboren op 09-11-1963, dochter van Leen Polder en Niezette Anna (Nies) de Vries. Anita ging samenwonen met Willy van Komen.


Gegenereerd met Aldfaer versie 3.5.3 op 20-03-2008 09:08